Akvaristika


Tropical D50 Plus 1 l

Tropical D50 Plus 1 l

👌 Tropical - terčovci jsou od přírody působivé kreatury, které přitahují pohledy v každém akváriu. Pokud chcete, aby Vaše ryby byly ještě krásnější, s krmivem Tropical D-50 Plus se Vám dostane perfektního krmiva. Může posílit intenzitu barev Vašich terčovců, jelikož obsahuje přírodní barvivo, přesněji řečeno: červeno-fialový astaxanthin. Avšak vzhled Vašich akvarijních ryb není jediným přínosem tohoto vločkového krmiva. Složení krmiva je přizpůsobené k..



Tropical Cichlid Color XXL Size 1 l

Tropical Cichlid Color XXL Size 1 l

👌 Tropical - přirozená krása cichlid ještě více vynikne, když se může plně rozvinout jejich barevnost. S Tropical Cichlid Color XXL Size máte k dispozici krmivo pro ryby, které přispívá díky obsaženým karotenoidům k obzvláště intenzivnímu zabarvení a kromě toho vyniká vyváženou recepturou bohatou na živiny. Krmivo pro cichlidy sestává z extra velkých vloček a lze jej snadno dávkovat. Krmivo má vysoký obsah bílkovin a kromě toho obsahuje vitamin C, což může přispět k..



Tropical Super Spirulina Forte Tablets 250 ml

Tropical Super Spirulina Forte Tablets 250 ml

👌 Tropical Super Spirulina Forte: perfektní základní výživa pro býložravé obyvatele Vašeho akvária. Toto krmivo přichází ve formě tablet a je proto vhodné jak pro ryby konzumující potravu u dna, tak pro mořské a sladkovodní korýše. Mimoto může toto krmivo posloužit jako hlavní krmivo pro mladé africké cichlidy a jako plnohodnotné doplňkové krmivo pro všežravé akvarijní ryby. Tropical Super Spirulina Forte tablety vynikají vysokým obsahem spiruliny (řasa) (36%) a díky..



Tropical Discus Gran D50 Plus 250 ml

Tropical Discus Gran D50 Plus 250 ml

👌 Tropical - terčovci jsou díky svému mimořádnému vzhledu skvělým poutačem pozornosti v akváriu. To platí dvojnásob, pokud jsou intenzivně zabarvení. S Tropical Discus Gran D-50 Plus obdržíte plnohodnotné kompletní krmivo pro terčovce, které podporuje syté zabarvení, jelikož obsahuje velké množství astaxanthinu - přírodního, červeno-fialového barviva. Krmivo pro akvarijní ryby je kromě toho bohaté na bílkoviny, což je důležité pro dobrý růst a optimální vývoj. Pomalu..



Tropical DAllio Plus Granulate  250 ml

Tropical DAllio Plus Granulate 250 ml

👌 Tropical D-Allio Plus Granulate je to správné krmivo pro ty nejnáročnější obyvatele Vašeho akvária. Je vhodné například jako kompletní krmivo pro terčovce a jiné mořské a sladkovodní ryby s vysokými nároky na výživu. Krmivo pro ryby přichází ve formě pomalu klesajícího granulátu, což optimálně odpovídá stravovacím návykům Vašich akvarijních ryb. Krmivo je vyráběno z kvalitních surovin sloužících jako zdroje vitamínů a stopových prvků, navíc je obohaceno o obsah..



Tropical Malawi 5 l

Tropical Malawi 5 l

👌 Tropical - každá vločka je požitek: Tropical Malawi je mimořádně chutné krmivo, kterému nemůže odolat spousta ryb. Mnohosložková receptura je speciálně přizpůsobená výživovým potřebám malawských cichlid a jiných cichlid a přispívá k vitalitě a sytému zbarvení Vašich akvarijních ryb. Vločkové krmivo obsahuje spoustu rostlinných bílkovin, např. dobře stravitelných bílkovin ze zeleného hrášku a spiruliny. K tomu se přidávají hodnotné mastné kyseliny z pšeničných..



Tropical Supervit granulát 250 ml

Tropical Supervit granulát 250 ml

👌 Tropical: pro vyváženou výživu různých druhů ryb žijících v jednom akváriu je důležité mnohosložkové krmivo, které splní výživové požadavky všech druhů ryb v akváriu. Tropical Supervit Granulat je díky své mnohosložkové receptuře ideální pro každodenní krmení Vašich okrasných ryb, jelikož obsahuje jak rostlinné, tak živočišné složky a všechny důležité živiny, které obyvatelé Vašeho akvária potřebují. Granulované krmivo obsahuje mj. beta-glukany a..



Tropical Supervit Tablets 250 ml

Tropical Supervit Tablets 250 ml

👌 Tropical Supervit Tablets umožňují přirozený příjem potravy a optimální zásobení živinami všem rybám, které preferují konzumaci potravy u dna. Tablety klesají ke dnu, kde mohou být konzumovány nejen rybami, ale také jinými obyvateli akvária - šneky, krevetami nebo želvami. Krmivo ve formě tablet je vyráběno z kvalitních surovin a je díky svému mnohosložkovému složení ideální také pro výživu mladých ryb. Tablety obsahují mj. také bioaktivní stimulátor imunitního..



Tropical Welsi Gran 250 ml

Tropical Welsi Gran 250 ml

👌 Tropical Welsi Gran - již název tohoto produktu napovídá, pro koho je toto kvalitní hlavní krmivo určené: krmivo Tropical Welsi Gran je díky své formě a složení ideální pro sumečky, lze jej ale také použít jako kvalitní doplňkové krmivo pro jiné druhy ryb. Granulované krmivo ve vodě rychle změkne a klesne ke dnu, kde jej lze velmi snadno konzumovat. Krmivo je velmi dobře akceptováno druhy ryb, které konzumují potravu v blízkosti dna. Tropical Welsi Gran vyniká kromě toho..



Tropical Astacolor 500 ml

Tropical Astacolor 500 ml

👌 Tropical: terčovci jsou opravdu krásné ryby, jejichž krása vynikne ještě více, pokud dojde k jejich intenzivnímu vybarvení. S krmivem Tropical Astacolor máte k dispozici kvalitní speciální krmivo pro červené terčovce, které podporuje optimální vybarvení. Vločkové krmivo je bohaté na přírodní karotenoidy a obsahuje mj. Astaxanthin který je velmi snadno asimilovatelný. Barviva přijatá prostřednictvím výživy mohou přispět k sytému vybarvení Vašich terčovců. Kromě toho..



Tropical Discus Wild 1 l

Tropical Discus Wild 1 l

👌 Tropical - terčovci jsou sami osobě náročnými obyvateli akvárií - to však u divokých terčovců platí dvojnásob. S Tropical Discus Wild máte k dispozici vysoce specializované kompletní krmivo zajišťující optimální zásobení živinami pro tyto krásné ryby. Toto krmivo je dobře akceptováno i rybami, které nejsou zvyklé na hotové krmivo. Krmivo pro terčovce sestává z pomalu klesajícího granulátu, který díky své jemné textuře ve vodě rychle změkne a může tak být slastně..



Tropical Goldfish Color 250 ml

Tropical Goldfish Color 250 ml

👌 Tropical Goldfish Color - s tímto produktem máte k dispozici kvalitní kompletní krmivo, které nejenže dodává Vašim závojnatkám všechny důležité živiny, ale také podpoří jejich intenzivní zbarvení. Vločkové krmivo je vhodné pro všechny druhy závojnatek a může posloužit také jako hlavní krmivo pro mladé koi kapry. Krmivo vyniká složením bohatým na vlákninu s travinami a tolicí vojtěškou pro podporu zažívání. K tomu krmivo obsahuje astaxanthin a extrakt z červené..



Tropical Guppy 100 ml

Tropical Guppy 100 ml

👌 Tropical Guppy: pěkné barvy, zdravé potomstvo - složení tohoto kvalitního kompletního krmiva je speciálně přizpůsobené výživovým potřebám pavích oček a jiných živorodých akvarijních ryb. Vločkové krmivo je vyráběno s přírodní mořskou solí, která může podpořit optimální úroveň elektrolytů a osmotický tlak. To vše je důležité pro rozmnožování ryb, popř. pro vysokou šanci na přežití mladých ryb. Kromě toho může Tropical Guppy podpořit krásné zbarvení..



Tropical Krill Flake 500 ml

Tropical Krill Flake 500 ml

👌 Tropical - dokonce ryby žijící v divočině, které nejsou zvyklé na hotové krmivo, nemohou odolat vločkám Tropical Krill Flake. Jedná se o kvalitní vločkové krmivo s mimořádně dobrou chutí, které sestává ze 40% z krilu. Je ideální jako hlavní krmivo pro masožravé a všežravé mořské a sladkovodní ryby ve Vašem akváriu. Vločkové krmivo dodává Vašim rybám díky vysokému obsahu krilu jednak kvalitní bílkoviny, které slouží jako zdroj kvalitních aminokyselin, jednak jim..



Tropical Green Algae Wafers 250 ml

Tropical Green Algae Wafers 250 ml

👌 Tropical - chcete zajistit co nejpřirozenější výživu Vašich sumečků v akváriu? Pak jste s Tropical Green Algae Wafers našli to správné krmivo. Krmivo bylo speciálně vyvinuto pro zástupce čeledi Loricariidae, kterým dodává všechny důležité živiny. Kompletní krmivo pro býložravé ryby vyniká vyváženou, plnohodnotnou recepturou, která obsahuje mj. spirulinu, listy ketapangu a kelpy. Vysoký obsah vlákniny ve vločkách může podpořit zažívání Vašich sumečků. Díky tomu je..



Tropical Cichlid Gran 1 l

Tropical Cichlid Gran 1 l

👌 Tropical Cichlid Gran - perfektní základ pro vitální a barevné ryby. Toto vyvážené kompletní krmivo bylo speciálně vyvinuto pro cichlidy. Se svým mnohosložkovým složením je toto krmivo ideální jako základní výživa pro všežravé a masožravé vrubozubcovité ryby. Jedná se o klesající ganulát, který lze snadno dávkovat a který odpovídá přirozeným stravovacím návykům Vašich akvarijních ryb. V krmivu jsou obsaženy přírodní karotenoidy (barviva z krunýřovek a..



Tropical Plecos Tablets 250 ml

Tropical Plecos Tablets 250 ml

👌 Tropical - u krmiva pro ryby není důležité pouze složení, ale také způsob podání: s Tropical Plecos Tablets umožníte rybám konzumujícím potravu ze dna (např. sumečkům z čeledi Loricariidae) co nejpřirozenější příjem potravy a zároveň jim zajistíte optimální příjem živin. S průměrem tablet 25 mm klesají XXL tablety s krmivem rychle ke dnu, kde mohou v klidu ryby okusovat krmivo z jejich povrchu. Tropical Plecos Tablets obsahují velké množství spiruliny (36%) a jsou..


Akvaristika 5 (100%) 28 x hodnotené

Kategorie produktů akvaristika obsahuje 17 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte akvaristika? Poradíme jak vybrat Akvaristika, z výběru e-shopů.
© 2021 Kontakt