Allnature Tapioková mouka 1 000 g

Allnature Tapioková Mouka 1 000 G

Allnature Tapioková mouka 1 000 g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bezlepkové potraviny
Dodavatel:Allnature
Cena:99 Kč
Allnature Tapioková mouka 1 000 g 5 (100%) 26 hodnocení

Tapioková mouka se získává z hlízy jihoamerického manioku, což je okopanina podobná bramboře. Tato mouka je oblíbená díky své výživové hodnotě, proto ji ve svém jídelníčku ocení každý, kdo vyhledává zdravé potraviny. Tapioková mouka je bezlepková, s nízkým obsahem cholesterolu, bohatá na vápník, hořčík, draslík, železo, vlákninu a vitamín B. Tato exotická mouka má v kuchyni bohaté využití, zejména při pečení. Lze jí rovněž zahušťovat pokrmy - hodí se do slané i sladké kuchyně.


 • Allnature Vlašské ořechy 500 g
  Allnature Vlašské ořechy 500 g

  Vlašské ořechy u nás patří k nejvíce rozšířeným ořechům.  Pravidelná konzumace vlašských ořechů pomáhá při poruchách nervové..

  138 Kč
 • Allnature Makadamové ořechy 500g
  Allnature Makadamové ořechy 500g

  Makadamové ořechy vynikají svým obsahem (jednoduchých) mononenasycených tuků, který mají ze všech ořechů vůbec nejvyšší. Jsou zdrojem..

  419 Kč
 • Allnature Lněné semínko zlaté BIO 1 000 g
  Allnature Lněné semínko zlaté BIO 1 000 g

  Lněné semínko zlaté BIO je pěstováno podle zásad ekologického zemědělství. Na rozdíl od hnědého semínka má výraznější oříškovou..

  129 Kč
 • Allnature Lněné semínko zlaté BIO 500 g
  Allnature Lněné semínko zlaté BIO 500 g

  Lněné semínko zlaté BIO je pěstováno podle zásad ekologického zemědělství. Na rozdíl od hnědého semínka má výraznější oříškovou..

  69 KčObjevte: Zdraví V sekci zdravá výživa | bezlepkové potraviny | bezlepkové mouky je možné objevit allnature tapioková mouka 1 000 g!
© 2021 Kontakt