Biomin RESTART covital DAY tob.60

Biomin RESTART Covital DAY Tob.60

Biomin RESTART covital DAY tob.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vitamíny
Dodavatel:Biomin
Cena:465 Kč
Biomin RESTART covital DAY tob.60 3,5 (70%) 20 hodnocení

RESTART Covital DAY je doplněk stravy ve formě tobolek, který je bez lepku, laktózy a přidaného cukru. Přípravek obsahuje šišák bajkalský, zinek, hořčík, vitamín D3, vitamín C, vitamín B6, vitamín B12 a kaštan koňský. Šišák bajkalský podporuje normální stav kloubů a svalů. Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů a nehtů. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Vitamin B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Kaštan koňský podporuje normální funkce oběhové soustavy. Balení obsahuje 60 tobolek.


 • Triphala cps. 120
  Triphala cps. 120

  Triphala je doplněk stravy obsahující směs tří ajurvédských bylin, Emblica officinalis, Terminalia chebula, Terminalia bellirica. Obsahuje jen..

  325 Kč
 • Affron cps. 90
  Affron cps. 90

  Doplněk stravy Affron je výtažek z ručně sbíraných blizen šafránu setého (Crocus sativus L.). Výtažek je standardizován na obsah min. 3,5..

  459 Kč
 • GUNA Colostro Noni 24 sáčků
  GUNA Colostro Noni 24 sáčků

  Guna Colostro Noni je doplněk stravy v sáčcích s obsahem lyofilizovaného bovinního kolostra a šťávy z plodů rostliny Noni. Bovinní..

  769 Kč
 • PRIMULUS tbl.60
  PRIMULUS tbl.60

  Primulus je doplněk stravy ve formě tablet. Přípravek obsahuje jedinečné složení pečlivě vybraných vitamínů, minerálů a výtažků z..

  569 Kč
 • ENERGY Skeletin kapsle 135ks
  ENERGY Skeletin kapsle 135ks

  Energy Skeletin je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující prášek ze sépiové kosti, kolagen, rybí olej, extrakt ze stonku a listu kopřivy..

  565 KčObjevte: Vitamíny na posílení imunity V sekci doplňky stravy a výživa | vitamíny je možné objevit biomin restart covital day tob.60!
© 2021 Kontakt