Conceive Plus Lubrikační gel Aplikátor 8ks

Conceive Plus Lubrikační Gel Aplikátor 8ks

Conceive Plus Lubrikační gel Aplikátor 8ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Intimita a intimní hygiena
Dodavatel:Conceive
Cena:659 Kč
Conceive Plus Lubrikační gel Aplikátor 8ks 4,5 (90%) 20 hodnocení

Lubrikační gel s aplikátorem obsahuje ionty vápníku a hořčíku, které jsou nezbytné pro životaschopnost buněk a k procesu oplodnění. Přípravek je vhodný pro páry, které se snaží otěhotnět. Složení je formulováno tak, aby se zvýšila sexuální aktivita a aby se zvýšila pravděpodobnost početí. Lubrikační gel hydratuje a zvyšuje pohodlí při sexuální aktivitě.


 • ABENA Skincare mycí gel pro intimní hygienu 500ml
  ABENA Skincare mycí gel pro intimní hygienu 500ml

  Abena Skincare Mycí gel pro intimní hygienu je vhodný k ošetřování již opruzené pokožky. Nahrazuje kyselý ochranný film kůže a sliznic,..

  99 Kč
 • LANSINOH HPA lanolin 40ml
  LANSINOH HPA lanolin 40ml

  Lansinoh HPA lanolin obsahuje pouze ultra čistý stupeň lanolinu. Vytvořený exkluzivním způsobem rafinace - bezpečný pro matku i dítě, bez..

  459 Kč
 • LANSINOH HPA lanolin 10ml
  LANSINOH HPA lanolin 10ml

  Lansinoh HPA lanolin obsahuje pouze ultra čistý stupeň lanolinu. Vytvořený exkluzivním způsobem rafinace - bezpečný pro matku i dítě, bez..

  239 Kč
 • Evellgyn 115ml
  Evellgyn 115ml

  Evellgyn představuje dezinfekci pro intimní hygienu. Tento vaginální výplach poskytuje rychlou pomoc zejména u specifických a nespecifických..

  255 Kč
 • ROZTOK DEBRIECASAN HYAL PLUS 250ML, S ROZPRAŠOVAČEM, KAT. ČÍSLO 0715
  ROZTOK DEBRIECASAN HYAL PLUS 250ML, S ROZPRAŠOVAČEM, KAT. ČÍSLO 0715

  DebriEcaSan hyal plus je tekutý zdravotnický prostředek, který je určený k oplachu a výplachu rodidel, s antimikrobiálním a regeneračním..

  239 Kč
 • Walmark Beliema Expert Intim krém 30ml
  Walmark Beliema Expert Intim krém 30ml

  Idelyn Beliema Expert Intim Krém pro pravidelnou intimní péči i při zvýšeném riziku bakteriální a kvasinkové infekce. Jemný zklidňující..

  195 Kč
 • MENORAXON intimní krém 50ml
  MENORAXON intimní krém 50ml

  Menoraxon intimní krém má hydratační, zvláčňující a zklidňující účinek. Je vhodný pro ženy po menopauze. Mořský kolagen a ricinový..

  455 Kč
 • SAFORELLE krém 40ml
  SAFORELLE krém 40ml

  Saforelle krém s novým složením. Obohacený o Allantoin a přírodní extrakt z Arctium Lappa. Zklidňuje podráždění a jakýkoliv pocit..

  225 Kč
 • Tea Tree Oil mycí pěna pro intimní hygienu 150ml
  Tea Tree Oil mycí pěna pro intimní hygienu 150ml

  Dr. Müller Tea Tree Oil mycí pěna pro intimní hygienu je jemná mycí pěna s olejem čajovníku australského je vhodná pro každodenní hygienu..

  155 KčObjevte: Intimní přípravky V sekci kosmetika hygiena a péče | intimita a intimní hygiena je možné objevit conceive plus lubrikační gel aplikátor 8ks!
© 2021 Kontakt