HERBALMED Medical Antivirus Dr. Weiss 20 pastilek

HERBALMED Medical Antivirus Dr. Weiss 20 Pastilek

HERBALMED Medical Antivirus Dr. Weiss 20 pastilek

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Krk
Dodavatel:Dr.Weiss
Cena:119 Kč
HERBALMED Medical Antivirus Dr. Weiss 20 pastilek 2,25 (45%) 25 hodnocení

Pastilky HerbalMed Medical je zdravotnický prostředek s obsahem unikátní kombinace extraktů z léčivých bylin. Díky vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek mají tyto pastilky nejvyšší účinnost. Vytváří v krku na povrchu sliznice ochranný film, který chrání sliznici před patogeny a udržuje ji mikrobiálně čistou. Působí antioxidačně, zklidňuje podrážděnou, zapálenou sliznici a aktivuje přirozené protizánětlivé, regenerační mechanismy. Tímto lokálním účinkem na povrchu sliznice tlumí pálení a bolest v krku, tlumí kašel a omezuje zahlenění horních cest dýchacích.Balení obsahuje 20 pastilek.


 • Favea Bactoral tbl.16
  Favea Bactoral tbl.16

  První orální probiotikum pro doplnění přátelské mikroflóry krku, dutiny ústní a středouší. Obsahuje patentovanou probiotickou kulturu...

  229 Kč
 • TEREZIA FreeAngin spray na bolest v krku 25ml
  TEREZIA FreeAngin spray na bolest v krku 25ml

  TEREZIA FreeANGIN sprej je zdravotnický prostředek s léčebnými účinky, který obsahuje kombinaci rakytníkového oleje, extraktů ze šalvěje,..

  179 Kč
 • APICOLD ústní sprej 20 ml
  APICOLD ústní sprej 20 ml

  APICOLD ústní sprej je zdravotnický prostředek, který zklidňuje zánět v krku a zmírňuje podráždění ústní dutiny, což mohou být..

  245 Kč
 • Isla Medic Hydro třešeň 20 pastilek
  Isla Medic Hydro třešeň 20 pastilek

  Pastilky Isla Medic Hydro plus jsou zdravotnickým prostředkem s příchutí třešně. Pastilky odstraňují bolest v krku a zklidňují..

  189 Kč
 • GeloRevoice pastilky do krku třešeň-mentol 20ks
  GeloRevoice pastilky do krku třešeň-mentol 20ks

  GeloRevoice pastilky do krku, jsou zdravotnickým prostředkem, který chrání sliznici úst a krku. Používají se k odstranění příznaků, jako..

  179 Kč
 • Isla Cassis 30 pastilek
  Isla Cassis 30 pastilek

  Bylinné pastilky obsahují vitamin C, přírodní výtažek z černého rybízu a extrakt z islandského lišejníku. Pastilky Isla Cassis jsou bez..

  179 Kč
 • Halset sprej do krku 30ml
  Halset sprej do krku 30ml

  Halset sprej do krku je zdravotnický prostředek, který slouží ke zvlhčení a péči o sliznici v ústech a hltanu a zmírňuje její..

  159 Kč
 • LUUF pastilky při kašli a nachlaz.s isl.lišej.20ks
  LUUF pastilky při kašli a nachlaz.s isl.lišej.20ks

  Zdravotnický prostředek Luff jsou pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem jsou určené pro užití při dráždivém kašli, dále při..

  129 Kč
 • ORITOLIN sprej 30ml
  ORITOLIN sprej 30ml

  ORITOLIN je přírodní sprej do krku a úst pro dospělé i děti, který komplexně zvlhčuje vysušenou sliznici hrdla a zmírňuje jeho..

  229 KčObjevte: Krk V sekci mám problém s... je možné objevit medical!
© 2022 Kontakt