HiPP MLÉKO HiPP Comfort speciální KV 500g

HiPP MLÉKO HiPP Comfort Speciální KV 500g

HiPP MLÉKO HiPP Comfort speciální KV 500g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská a kojenecká výživa
Dodavatel:HiPP
Cena:329 Kč
HiPP MLÉKO HiPP Comfort speciální KV 500g 5 (100%) 30 hodnocení

Kojenecká výživa je určena pro miminka s citlivým bříškem, které často trápí nadýmání, kolika a zácpa. HIPP Mléko Comfot speciální KV upravuje zažívání a uvolňuje stolici miminek. Obsahuje vlákninu, podle vzoru mateřského mléka, přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce, redukovaný obsah laktózy, lehce stravitelný tuk, v jehož důsledku je stolice měkčí a zácpy se vyskytují méně. Toto HiPP mléko je bez lepku a v BIO kvalitě. PROBIOTIK - Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury v individuální variabilitě a množství. PRAEBIOTIK Redukovaný obsah laktózy: obsahuje lehce stravitelné mléčné cukry. Štěpená bílkovina Lehce stravitelný tuk, jehož struktura se blíží mastným kyselinám obsaženým v mateřském mléce Bez lepku Balení obsahuje 500 g. Dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely. Používejte Speciální kojeneckou výživu HiPP Comfort pod lékařským dohledem. Nadýmání nebo zácpa by se měly při použití Speciální kojenecké výživy HiPP Comfort snížit. Pokud ne, kontaktujte prosím opět svého dětského lékaře. Potravina pro zvláštní výživu, počáteční mléčná kojenecká výživa.


 • Nutrilon 1 Profutura 800g NOVÝ
  Nutrilon 1 Profutura 800g NOVÝ

  Mléko Nutrilon 1 Profutura je vyvinuto na základě 40 let výzkumu mateřského mléka. Díky svému složení je vhodnou volbou počáteční..

  479 Kč
 • NESTLÉ Mlíčko s kaší sušenkové 2x200ml
  NESTLÉ Mlíčko s kaší sušenkové 2x200ml

  Nestlé Sušenkové mlíčko s kaší uspokojí i ta nejnáročnější bříška našich nejmenších. Je připraveno z kvalitního kojeneckého..

  59 Kč
 • Nutrilon 1 AR 400g
  Nutrilon 1 AR 400g

  Speciální počáteční kojenecké mléko Nutrilon 1 AR je určené k dietnímu postupu při výživě kojenců s častým ubkinkáváním. Nutrilon..

  249 Kč
 • Nutrilon Nutriton 135g
  Nutrilon Nutriton 135g

  Speciální přípravek Nutrilon Nutriton je určen pro řízenou dietní výživu při těchto obtížích: ublinkávání způsobené jícnovým..

  209 KčObjevte: Kojenecká mléka V sekci děti a maminky | dětská a kojenecká výživa je možné objevit hipp!
© 2022 Kontakt