Ive InkontinStop tob.60

Ive InkontinStop Tob.60

Ive InkontinStop tob.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Močové a pohlavní orgány
Cena:599 Kč
Ive InkontinStop tob.60 3,25 (65%) 23 hodnocení

IVE InkontinStop je unikátní přírodní doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje extrakt ze semene tykve obecné. Produkt byl vyvinut pro ženy v období menopauzy a postmenopauzy. Toto období s sebou nese mimo jiné i problémy s nechtěným únikem moči. Přípravek je šetrný a bezpečný pro ženský organismus. Tykev obecná přispívá k normální funkci močových cest. Balení obsahuje 75 tobolek.


 • UroMax Rapid tbl.10 10 Zdarma
  UroMax Rapid tbl.10 10 Zdarma

  UroMax Rapid je doplněk stravy, který obsahuje originální trojkombinaci přírodních látek - extrakt z kanadské brusinky ve formě..

  259 Kč
 • Favea NefroVaxin HP tob.30
  Favea NefroVaxin HP tob.30

  NefroVaxin HP je doplněk stravy obsahující kombinaci bakteriálních lyzátů, které jsou vyrobeny z nejčastějších původců zánětů..

  345 Kč
 • Barnys SuperCranberry kanadské brusinky cps.20
  Barnys SuperCranberry kanadské brusinky cps.20

  Barnys SuperCranberry je doplněk stravy, který obsahuje kanadské brusinky obohacený o vitamin H nazývaný Biotin. Brusinky přispívají ke..

  235 Kč
 • Chlanydyl PM tbl.60
  Chlanydyl PM tbl.60

  PM Chlamydil je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje tužebníkový extrakt, propolis, olši lepakovou a vrbovou kůru. Tužebník..

  239 Kč
 • TOPVET Lichořeřišnice Větší bylinné tob.60
  TOPVET Lichořeřišnice Větší bylinné tob.60

  TOPVET Lichořeřišnice Větší bylinné je doplněk stravy obsahující extrakt z lichořeřišnice. V herbářích se o lichořeřišnici hovoří..

  165 Kč
 • UroMax Brusinka tob. 30
  UroMax Brusinka tob. 30

  UroMax Brusinka je doplněk stravy, který obsahuje vysoce koncentrovaný patentovaný extrakt CystiCran (extrakt z klikvy velkoplodé neboli brusinky..

  245 KčObjevte: Močové cesty V sekci doplňky stravy a výživa | močové a pohlavní orgány je možné objevit ive inkontinstop tob.60!
© 2021 Kontakt