Tea Tree Oil kondomy 3ks Dr.Müller

Tea Tree Oil Kondomy 3ks Dr.Müller

Tea Tree Oil kondomy 3ks Dr.Müller

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Dr.Müller
Cena:55 Kč
Tea Tree Oil kondomy 3ks Dr.Müller 5 (100%) 24 hodnocení

Kondomy, pokud jsou správně používány, jsou účinné jako ochrana před otěhotněním a snižují riziko nákazy nebo šíření sexuálně přenosných onemocnění včetně AIDS. Antiseptický olej čajovníku australského navíc omezuje obtíže při bakteriálních, kvasinkových a plísňových infekcích a zmírňuje jejich nežádoucí projevy. Nominální šířka je 52 mm. Balení obsahuje 3 ks.


 • Prezervativ - kondom Pepino Effect 3ks
  Prezervativ - kondom Pepino Effect 3ks

  Pepino Effect kondomy z přírodního latexu mají zdrsněné kroužky, rezervoár, jejich šířka je 52 mm a délka 180 mm. Jsou vlhčené..

  55 Kč
 • Kondom WADEX Elite Pleasure (prezervativ) 3ks
  Kondom WADEX Elite Pleasure (prezervativ) 3ks

  Ultratenké kondomy pro dosažení přirozeného pocitu, lubrikované silikonovým olejem. Kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Nominální..

  49 Kč
 • Kondom WADEX Classic (prezervativ) 3ks
  Kondom WADEX Classic (prezervativ) 3ks

  Kondomy lubrikované silikonovým olejem, s hladkým povrchem pro co nejpřirozenější pocit. Kondomy z přírodního latexu s rezervoárem...

  55 Kč
 • Kondom WADEX Dotted (prezervativ) 3ks
  Kondom WADEX Dotted (prezervativ) 3ks

  Kondomy lubrikované silikonovým olejem, s vystouplými tečkami. Speciální struktura navržená pro maximální prožitek. Kondomy z přírodního..

  49 Kč
 • Kondom WADEX Ribbed (prezervativ) 3ks
  Kondom WADEX Ribbed (prezervativ) 3ks

  Kvalitní kondomy, lubrikované silikonovým olejem, opatřené stimulačními kroužky. Speciální povrch pro maximální rozkoš. Kondomy z..

  55 Kč
 • Kondom WADEX Flavoured (prezervativ) 3ks
  Kondom WADEX Flavoured (prezervativ) 3ks

  Kvalitní kondomy vlhčené ochuceným lubrikantem pro větší požitek obou partnerů. Kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Nominální..

  55 Kč
 • Prezervativ DUREX Real Feel 10ks
  Prezervativ DUREX Real Feel 10ks

  Prezervativy Durex Real Feel jsou vyrobeny z technologicky vyspělého bezlatexového materiálu, který zajišťuje přirozený pocit kůže na..

  465 Kč
 • Prezervativ DUREX Classic 3ks
  Prezervativ DUREX Classic 3ks

  Standardní kondomy pro bezstarostný sex, anatomicky tvarované pro snadnější nasazení. Kondomy Durex Classic vám poskytnou ochranu, kterou od..

  85 KčObjevte: Prezervativy V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | intimita a intimní hygiena je možné objevit kondomy!
© 2021 Kontakt