LOW CARB kaše kakao borůvka 60g TOPNATUR

LOW CARB Kaše Kakao Borůvka 60g TOPNATUR

LOW CARB kaše kakao borůvka 60g TOPNATUR

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bezlepkové potraviny
Dodavatel:Topnatur
Cena:25 Kč
LOW CARB kaše kakao borůvka 60g TOPNATUR 4,25 (85%) 22 hodnocení

Nízkosacharidová kaše pouze z mixu těch nejkvalitnějších mouk na trhu, plnou chutí mléka a jemnou strukturou. S lyofilizovanými borůvkami a s kakaem se sníženým obsahem tuku. Bez lepku. Vysoký obsah vlákniny a bílkovin. S xylitolem (přírodní sladidlo) vyhovující LOW CARB dietě. Balení obsahuje 60 g.


 • Čaj Ceylon Green Tea zelený sypaný 250g
  Čaj Ceylon Green Tea zelený sypaný 250g

  Ceylon Green Tea je 100% přírodní zelený, sypaný ceylonský čaj balený na Srí Lance. Vyznačuje se silnějším povzbuzujícím účinkem než..

  235 Kč
 • Allnature Mandle Raffaello 100g
  Allnature Mandle Raffaello 100g

  Allnature Mandle patří obecně mezi nejoblíbenější a nejdostupnější druhy ořechů. Jsou vynikajícím zdrojem vitamínů, minerálních..

  55 Kč
 • GlucosePro glukózový toleranční test 250ml
  GlucosePro glukózový toleranční test 250ml

  GlucosePro glukózový toleranční test je doplněk stravy ve formě nápoje. Včetně 75 g bezvodé glukózy podle WHO doporučení pro OGTT..

  125 Kč
 • NatureVia Max Brusinky Cran-Max cps.30
  NatureVia Max Brusinky Cran-Max cps.30

  NatureVia Brusinky Cran-Max je doplněk stravy obsahující patentovaný koncentrát Cran-Max z celých plodů severoamerických brusinek s unikátní..

  199 Kč
 • TEREZIA Phytolax cps.10
  TEREZIA Phytolax cps.10

  Terezia Phytolax je doplněk stravy s obsahem kombinace 7 bylin a extraktů. Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) podporuje normální..

  95 Kč
 • Brainway Amylasin cps.50
  Brainway Amylasin cps.50

  Brainway Amylasin je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje standardizovaný extrakt z bílých fazolí bohatých na blokátory..

  269 Kč
 • VITAR Betakaroten EKO cps.60
  VITAR Betakaroten EKO cps.60

  Vitar Betakaroten EKO obsahuje silnou dávku přírodně vázaného beta-karotenu v extraktu z mrkve a další karotenoidy (zeaxantin a lutein),..

  149 KčObjevte: Bezlepkové cereálie a kaše V sekci zdravá výživa čaje a bylinky | bezlepkové potraviny je možné objevit low carb kaše kakao borůvka 60g topnatur!
© 2021 Kontakt