AKUTOL spray Akutol STOP spray DUOPACK 2x60 ml

AKUTOL Spray Akutol STOP Spray DUOPACK 2x60 Ml

AKUTOL spray Akutol STOP spray DUOPACK 2x60 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o kůži
Dodavatel:Akutol
Cena:195 Kč
AKUTOL spray Akutol STOP spray DUOPACK 2x60 ml 3,25 (65%) 26 hodnocení

Speciální balení obsahuje přípravek Akutol spray a Akutol Stop spray.Akutol spray je plastický obvaz na bázi akrylátového kopolymeru, který slouží k rychlému ošetření oděrek a drobných ran (v domácnosti, při zahradničení, při práci v zemědělství nebo při sportu). Po nanesení vytváří vodě odolnou ochrannou vrstvu, zabraňuje přístupu mikroorganizmů ze zevního prostředí. Zasychá již do 2 minut. K odstranění obvazu dojde samovolně po 3-4 dnech postupně, probíhajícím zeslabením plastické vrstvy jejím odíráním při běžně prováděných činnostech.Akutol Stop spray je zastavovač krvácení obsahující bylinné složky (aloe, rakytník, heřmánek, měsíček). Mořské a bylinné složky ránu zklidní a hydratují. Přípravek slouží k ošetření drobných povrchových poranění. Vytváří nad poraněním práškovou vrstvu, která z poraněného místa absorbuje krev za vzniku chladivého hydrogelu.


 • Ichthyo Care mast 4 percent 30ml Dr.Müller
  Ichthyo Care mast 4 percent 30ml Dr.Müller

  IchthyoCare mast obsahuje 4% bílého Ichthamolu, díky kterému je vhodná k péči o problémovou pokožku, pomáhá při svědění pokožky a při..

  85 Kč
 • Barekol Calendula měsíč.mast 50ml
  Barekol Calendula měsíč.mast 50ml

  Barekol Calendula měsíčková mast má vynikající hojivý účinek, působí protiplísňově a doporučuje se k péči o pokožku při zánětech..

  85 Kč
 • Epicyn hydrogel pro léčbu jizev 45g
  Epicyn hydrogel pro léčbu jizev 45g

  Epicyn hydrogel je účinná pomoc po chirurgickém zákroku a po úrazech, používá se na léčbu hypertrofických a keloidních jizev. Přípravek..

  325 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o kůži je možné objevit spray!
© 2021 Kontakt