TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60

TOKOFIN Prsa-citlivost-tlak-pnutí Cps.60

TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví a krása
Dodavatel:TOKOFIN
Cena:649 Kč
TOKOFIN prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60 4,25 (85%) 22 hodnocení

TOKOFIN je český doplněk stravy spojující unikátní vlastnosti účinných látek: Indol-3-karbinol, vitamín E a vitamín B6. TOKOFIN neobsahuje žádné hormony a nezpůsobuje zvyšování hmotnosti. Potlačuje příznaky a odstraňuje příčiny. TOKOFIN neobsahuje GMO a není vyráběn z geneticky modifikovaných surovin. Indol-3-karbinol je koncentrovaný výtažek z brukvovitých rostlin. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity. Pociťujete tlak a pnutí v prsou, trápí vás nepříjemná zvýšená citlivost nebo bolest prsou? Vyzkoušejte TOKOFIN pro opětovný komfort Vašich prsou. Balení obsahuje 60 kapslí.


 • BUSTINOL fytoestrogenní komplex pro ženy cps.90
  BUSTINOL fytoestrogenní komplex pro ženy cps.90

  Bustinol je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje směs bylin. Přípravek neobsahuje estrogen ani jiné hormony. Je vhodný pro..

  979 Kč
 • HELIOCARE Ultra D cps.30
  HELIOCARE Ultra D cps.30

  Kapsle pro perorální podání pro maximální podporu výživy bohaté na antioxidanty, zejména při pobytu na slunci. Obsahuje přírodní..

  609 Kč
 • Apotheke Řepík lékařský čaj 20x1.5g
  Apotheke Řepík lékařský čaj 20x1.5g

  Apotheke Řepík lékařský je doplněk stravy, který obsahuje nať řepíku lékařského. Řepík lékařský přispívá k normálnímu..

  39 Kč
 • Pangamin Bifi Plus tbl.200 sáček
  Pangamin Bifi Plus tbl.200 sáček

  Pangamin bifi plus je doplněk stravy. Obsahuje bifidobakterie, lactobacily, pupalkový olej a inulin. Pupalkový olej přispívá k udržení..

  99 Kč
 • JAMIESON Pupalkový olej cps.180
  JAMIESON Pupalkový olej cps.180

  JAMIESON Pupalkový olej obsahuje Vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Balení obsahuje 180 kapslí. Při..

  349 Kč
 • B-komplex forte Sanofi por.tbl.flm.100 GLASS
  B-komplex forte Sanofi por.tbl.flm.100 GLASS

  B-komplex forte Zentiva je doplněk stravy obsahující vitaminy B1, B2, B6, niacin a kyselinu pantothenovou. Vitaminy B2, B6 a niacin přispívají k..

  179 Kč
 • Imedeen time perfection tbl.120
  Imedeen time perfection tbl.120

  IMEDEEN Time Perfection je unikátní doplněk stravy vhodný pro ženy ve věku 40 plus. IMEDEEN Time Perfection je krása pleti ukrytá v..

  3 379 Kč
 • MedPharma Vlasy kůže nehty tbl.67
  MedPharma Vlasy kůže nehty tbl.67

  MedPharma Vlasy kůže nehty je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje vitaminy, minerály, stopové prvky a rostlinné výtažky. Zinek s..

  185 KčObjevte: Poprsí V sekci doplňky stravy a výživa | zdraví a krása je možné objevit tokofin prsa-citlivost-tlak-pnutí cps.60!
© 2021 Kontakt